News
PCA Training

A new Training in Person Centred Approach will start in 2019. It begins with discovery days in autumn … [Read More...]

Encounter Group

the existing Encounter Group starts again on 5/9/2019. We are open for new members Encounter Group.   … [Read More...]

Play Therapy Training

A new Play Therapy Training is starting in January 2020. Inscription has started. Get all information … [Read More...]

Participants about passed training

If you are considering taking part in some of our trainings or groups, read what participants of passed … [Read More...]

Encounterové skupiny

Encounterové skupiny
Author:
Tags: Čeština, Slovenčina
Publisher: Inštitút Rozvoja Osobnosti
Publication Year: 1997
Length: 148
ISBN: 8096783211

Táto kniha je napísaná na základe skutočnej osobnej skúsenosti ludí a výpovede, ktoré v nej uvádzam, sú skutočnými výpoveďami a príbehmi žijúcich a vnúžorne zápasiacich ludí.

About the Book

Ako v prípade všetkých mojich posledných kníh, aj táto je mojím osobným dokumentom. Nesnaží sa ani o učený prehlad danej témy, ani o hlbokú psychologickú, či sociologickú analýzu encountrových skupín. Neobsahuje ani vela špekulácií o tom, aká je budúcnosť encountrových skupín, ktoré sú, podla mojho názoru, dostatočne mocnou silou na to, aby si sami a svojím vlastným sposobom vytvorili vlastnú rozvetvenú budúcnosť. Táto kniha je napísaná na základe skutočnej osobnej skúsenosti ludí a výpovede, ktoré v nej uvádzam, sú skutočnými výpoveďami a príbehmi žijúcich a vnúžorne zápasiacich ludí. Dúfam, že kniha bude odrazom mojho vnímania intenzívneho zážitku v skupine, ktorý je velmi zaujímavou súčasťou dnešného života. A rovnako dúfam, že vám pomože ozrejmiť si, čo to vlastne encountrová skupina je a aký je její účel.